piątek, 25 stycznia 2013

25 stycznia

      Jako ażeby iż ponieważ miał to być blog modowo-urodowo-lifestyle`owy,  to dodam tu trochę tego życia, bo w ostatnim czasie zajmowałam się opisywaniem tego mniej. Jak często zastanawiacie się nad tym co będziecie robić dalej? Co zrobicie ze swoim życiem?
Kilka lat temu okazało się, że jestem chora. Na początku strasznie się przejęłam, bo słowo "guz" było mi całkowicie obce, a wzbudzało we mnie tak skrajne emocje, że reagowałam płaczem.
      Dużo się od tamtego czasu zmieniło. Zaczęłam inaczej myśleć, zaczęłam planować. Mam 15 lat i wiem co chcę robić w życiu, jakie mieć mieszkanie, jak się zachowywać. Myślicie, że to źle?
Otóż, dowiadując się o chorobie czułam, że mogę dużo stracić, choć w gruncie rzeczy nie jest ona tak straszna, a już na pewno nie umrę w tak krótkim czasie jak niestety inne chore osoby. Robi mi się przykro, kiedy widzę infantylne zachowania rówieśników i efekty ich rozpieszczenia. Dużo ludzi nie wie co może stracić, co zepsuć i jak bardzo może im później tego brakować. Jeśli cokolwiek chcecie zacząć, czy chodzi tu o ćwiczenia, czy własną twórczość, czy plany - zacznijcie już dziś, bo jeśli będziecie to odkładać na później to nie dojdziecie do tego nigdy.


W między czasie możecie też pomóc, tym którzy o pomoc prosić nie mogą:
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl


Miłego wieczoru,
Wasza M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz