poniedziałek, 6 maja 2013

Spodnie Solid chino(czyli nowy zakup Tsuko)

Hej!
Za nami majówka, na dworze robi się coraz cieplej. Więc postanowiłem odświeżyć swoją szafę nowym zakupem. Przeglądając sklepy internetowe w poszukiwaniu inspiracji i czegoś co przykuje moją uwagę natrafiłem na sklep StylePit, który jest nie tylko dla nas mężczyzna ale również dla kobiet. Znajdziemy tam również oprócz odzieży i obuwia produkty do pielęgnacji ciała, różnych marek i w różnych cenach. Czyli "dla każdego coś się znajdzie".
Przeglądając ów sklep poszukiwałem spodni, których w swojej szafie mam mało i prawie wszystkie są w podobnym kolorze. Więc stwierdziłem, że wiosna już jest i trzeba zaszaleć kolorami. Znalazłem kilka par ciekawych i nie drogich spodni, które urzekły mnie nie tylko kolorem ale również modnym krojem. Siedząc kilka dni i podejmując decyzje o zakupie w końcu zdecydowałem się na spodnie Spodnie Solid chino. Urzekł mnie kolor oraz cena podanych spodni.
Dziś właśnie dotarły do mnie. Muszę wam powiedzieć, że plusem owego sklepu jest to iż przesyłka jest gratis a na paczuszkę czeka się 4-7 dni roboczych. Ogólnie sklep ma sporo promocji i skupia sobie sporo różnych marek. W najbliższym czasie pojawi się outfit.


Tsuko.

1 komentarz:

  1. kolor jest świetny. Miałam podobne ;-)
    www.sandicious.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń