wtorek, 27 sierpnia 2013

Post #200, 27.08.2013

Z każdym dodaniem postu zastanawiam się jak bardzo wprowadzić Was w moją prywatność. Lubimy przecież wiedzieć, kto, jak, gdzie i z kim. Z racji tego, że od zawsze chciałam, żeby ten blog również był miejscem, w którym mogę składować moje refleksje, coraz częściej będę pewnie pisać, zamiast - jak dotąd wstawiać kilka zdjęć, opisując je trzema słowami.
Gdybyśmy miały okazję spytać cały Świat o to, czym jest miłość dla nich samych i ogólnie pojęta - odpowiedzi byłyby różne. Sytuacja powtórzyłaby się również kiedy zapytalibyśmy czym jest dla nich ich życie. Dla jednych to największy skarb, dla innych coś, czego chcieliby się pozbyć.
Z dnia na dzień umiera coraz więcej ludzi. Coraz więcej ludzi opuszcza swoich bliskich, rodziny stają się coraz mniejsze. I gdybyś to właśnie Ty miała dziś odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie Twoje życie?, co byś odpowiedziała?
Mimo wszystko, mimo różnych sytuacji, problemów, krzyków i płaczu, ciągłych zawodów, powiedziałabym że je kocham. Życie JEST piękne właśnie dlatego, że daje nam niespodzianki, pozwala podejmować decyzje i uczy nas, jak najlepszy nauczyciel. Skoro już tu jesteś i to czytasz...
to może warto byłoby coś zmienić? Nastawienie? Stosunek do innych?
"Każdy koniec jest nowym początkiem". Wstań, przestań płakać i zacznij spełniać marzenia, choćby miałyby być tymi największymi.

3 komentarze:

 1. Piekne slowa.. jednak w obliczu wielu tragedii czlowiek czesto zapomina jak wielka wartoscia jest zycie.... Bo trzeba przyznac ze czasem daje nam w kosc... Byc poprawnym optymista jest coraz ciezej... Sa dni kiedy skaczemy z radosci celebrujac kazda chwile... Sa niestety i takiie gdzie bol i samotnosc przyslaniaja nam cale piekno zycia... To taki ludzki dylemat z ktorym kazdy musi sie zmierzyc...

  OdpowiedzUsuń
 2. hej, bardzo fajny blog:) obserwujemy???:>
  <3<3
  www.high-heeled-view.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. super blog zapraszam :) http://positively-crazyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń