niedziela, 30 września 2012

POMÓŻMY.

Dziś, pakując kilka rzeczy na szkolną zbiórkę artykułów szkolnych dla lokalnego Domu Dziecka, pomyślałam, że napiszę też o tym do Was.

I mam nadzieję, że nie muszę uświadamiać jak pomoc się liczy i ile uśmiechu u obu stron wywołuje :)

W możliwie najkrótszej wersji:

Jeśli masz w domu jakiekolwiek niepotrzebne rzeczy (pluszaki, ubrania, buty, poszewki, książki, zabawki, art. szkolne (długopisy, ołówki, bloki, kredki, przybory kreślarskie, plastelinę, farby itd.) ) albo cokolwiek innego, co sądzisz za przydatne POMÓŻ I ODDAJ TO DO JAKIEGOKOLWIEK DOMU DZIECKA LUB INNEGO OŚRODKA. Nie chodzi o to, żeby kupować specjalnie jakieś rzeczy, ale o to, żeby podzielić się własnymi, których od dłuższego czasu nie używamy.Skoro tego nie używasz - Po co to wyrzucać? Jeśli jest w dobrym stanie, przekaż to zbiórce, bądź indywidualnie ją zorganizuj wśród znajomych, a nawet sam/sama oddaj te rzeczy prosto do miejsca. Nikt na pewno Ci nie odmówi , a na gwarantuję, że da Ci to trochę szczęścia (nie wspominając już o obdarowanych ludziach!).

Jeśli masz również ochotę klikaj w "odnośniki" do internetowych akcji na naszym blogu! :) - - - - - - >                                                                                                                                 ~Marysos.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz